Наша компанія має власну ексклюзивну базу з продажу комерційних автомобілів Renault та Opel. Всі автомобілі проходять перевірку технічного стану та комп'ютерну діагностику. Ми супроводжуємо і допомагаємо вам на всіх етапах співпраці, від консультації до заключення угоди.

Купуючи автомобіль з пробігом у нашій компанії, ви купуєте кваліфікованого та надійного помічника. Високий рівень обслуговування, компетентність і порядність персоналу забезпечують приємну процедуру придбання автомобіля з пробігом.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що купуючи автомобіль у нашій компанії, вони також набувають:

  • 3 МІСЯЦІ ГАРАНТІЯ
  • ЗАМІНА МАСТИЛ ТА ФІЛЬТРІВ
  • ЗРУЧНИЙ СПОСІБ ОПЛАТИ
  • ДОПОМОГА ПРИ ПОСТАНОВЦІ НА ОБЛІК

Наші контакти

За будь-якими питаннями звертайтесь за номерами телефонів:

Наша компанія має власну ексклюзивну базу продажу комерційних автомобілів марки Renault. Всі автомобілі проходять перевірку технічного стану та комп'ютерну діагностику. Ми супроводжуємо й допомагаємо вам на всіх етапах співпраці, починаючи із консультації й до заключення угоди. На нашому спеціалізованому шроті Рено ви можете знайти необхідні вам нові та б/у запчастини до вашого автомобіля. Ми пропонуємо двигуни, коробки передач, кузови, ходові частини та багато іншого до авто таких марок як Renault Master, Renault Trafic, Opel Movano, Opel Vivaro та ін.