Про нас

Про компанію

Наша компанія має власну ексклюзивну базу з продажу комерційних автомобілів Renault та Opel. Всі автомобілі проходять перевірку технічного стану та комп'ютерну діагностику. Ми супроводжуємо і допомагаємо вам на всіх етапах співпраці, від консультації до заключення угоди.

Купуючи автомобіль з пробігом у нашій компанії, ви купуєте кваліфікованого та надійного помічника. Високий рівень обслуговування, компетентність і порядність персоналу забезпечують приємну процедуру придбання автомобіля з пробігом.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що купуючи автомобіль у нашій компанії, вони також набувають:

  • прозора сервісна історія
  • справедлива ціна
  • перевірені документи
  • найвищий рівень обслуговування
  • гарний технічний стан
  • подальше технічне обслуговування

На нашому складі є понад 50 автомобілів, що дозволяє отримати бажаний автомобіль відразу на місці, без попередніх оплат і очікувань. Ми гарантуємо персональний підхід до кожного відвідувача. Наша компанія пропонує широкий вибір фірмових, якісних, оригінальних б/у запчастин до автомобілів Reanault та Opel. Вашій увазі надається широкий асортимент двигунів, КПП і АКПП, деталей ходової, кузовних та інших запчастин. Завжди в наявності великий вибір запчастин, є можливість замовлення запчастин. Відправка по всій Україні та за кордон будь-яким зручним для вас способом.

Наші контакти

За будь-якими питаннями звертайтесь за номерами телефонів:

Наша компанія має власну ексклюзивну базу продажу комерційних автомобілів марки Renault. Всі автомобілі проходять перевірку технічного стану та комп'ютерну діагностику. Ми супроводжуємо й допомагаємо вам на всіх етапах співпраці, починаючи із консультації й до заключення угоди. На нашому спеціалізованому шроті Рено ви можете знайти необхідні вам нові та б/у запчастини до вашого автомобіля. Ми пропонуємо двигуни, коробки передач, кузови, ходові частини та багато іншого до авто таких марок як Renault Master, Renault Trafic, Opel Movano, Opel Vivaro та ін.

Написати нам